Szyba mleczna i przeźroczysta

Wytworzenie obu rodzajów szyb odbywa się tak samo. Między dwie tafle szkła wkłada się bezbarwną lub mleczną folię, w zależności od tego, jaką szybę chcemy uzyskać. Taka folia dodatkowo zapobiega rozpryskiwaniu się kawałków szkła w wyniku ewentualnego uszkodzenie szklanej powierzchni. Szyba przeźroczysta w 100% przepuszcza światło, w przypadku mlecznej wskaźnik ten zmniejsza się o 50%. Szyba mleczna pozwala na ukrycie zawartości szafy, ale jednocześnie nadaje jej lekkości. Szyba przeźroczysta nie pełni takiej funkcji, więc jej montaż zalecany jest w drzwiach przejściowych, ewentualnie jako wypełnienie komód oraz witryn.

 

Sprawdź naszą ofertę na szybę mleczną, przeźroczystą i inne meble na wymiar w miastach: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław

 

Sortuj wg:

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.